• 🥇  DUBAİ'DEN İTHAL PARFÜMLER  😎
  • 🥇  TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ İMKANI  😎
  • 🥇  3 AL 2 ÖDE KAMPANYASI DEVAM EDİYOR  😎
  • 🥇  TÜM DÜNYAYA ÜCRETSİZ KARGO GÖNDERİMİMİZ MEVCUTTUR   😎
  • 🥇  PARFÜM ADINA ARADIĞINIZ HERŞEY BLOGUMUZDA  😎
  • 🥇  DUBAİ'DEN İTHAL PARFÜMLER  😎
  • 🥇  TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ İMKANI  😎
  • 🥇  3 AL 2 ÖDE KAMPANYASI DEVAM EDİYOR  😎
  • 🥇  TÜM DÜNYAYA ÜCRETSİZ KARGO GÖNDERİMİMİZ MEVCUTTUR   😎
  • 🥇  PARFÜM ADINA ARADIĞINIZ HERŞEY BLOGUMUZDA  😎

İade ve Garanti

Bizim için en önemli değerin; müşteriye verilen güven, söz ve gösterilen özen olduğunu hiçbir zaman unutmadık.

İade

İade koşulları çerçevesinde, siparişinizi size ulaştığı günden itibaren 14 iş günü içerisinde Yurt içi Kargo ile “XParfumClub İade Adresine faturası ile birlikte gönderebilirsiniz. Bu işlem öncesinde "info@xparfumclub.com" e-posta adresinden tarafımıza bilgi vermenizi rica ederiz.

İade Koşulları

İade etmek istediğiniz ürünü eksiksiz, kullanılmamış ve hasar görmemiş şekilde “XParfumClub İade Adresi”ne göndermelisiniz. Ürünü iade etmeden önce XParfumClub Destek Ekibi ile e-posta, telefon veya iletişim formu yoluyla irtibat kurarak talebinizi sipariş numaranız ile birlikte bildirmeniz gerekmektedir.

Kargonuzu Teslim Alırken: Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Ambalajı açılmış, kullanılmış veya tahrip edilmiş ürünlerin iadesi, ilgili yasa gereği kabul edilmemektedir.

İade edilemeyen ürünler nelerdir?

İade edilecek ürün, teslim alınan şeffaf koruma poşeti açılmadan ve orijinal paketi ile geri gönderilmelidir. Kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez.

Kullanılmış, ambalajı açılmış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

İade edeceğim ürün için kargo ücreti ödeyecek miyim?

Ürün / ürünlerden kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde kargo ücreti XParfumClub tarafından ödenmekte olup gönderimin Yurt İçi Kargo ile yapılması gerekmektedir. 

Değişim nasıl?

Ürün tesliminden (48) saat içerisindeki bildirimlere,

koşulsuz değişim hakkı mevcuttur. 

Ücret İadesini Nasıl Yapılır?

İade etmek istediğiniz ürünü bizlere kargo yaptıktan sonra sizden istenecek olan IBAN Numarasına yada ödediğiniz kredi kartına 5 iş günü içinde iade yapılacaktır.

İptal veya cayma sebebiyle iade talebinde bulunduğunuz ürünler için ödediğiniz toplam tutarın %8 bakiyesi kargo ve komisyon giderleri düşürülerek iade işleminiz gerçekleştirilecektir.
(Hediye kampanyalı siparişler için iade geçerli değildir.)

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin ekstrenize artı bakiye olarak yansıması, bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama iki - üç gün sürebilir.

Bu süreç genel bir uygulama olup, XParfumClub'ın müdahale hakkı bulunmamaktadır.

İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz yada bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş Takip

Ürünleriniz kargolandıktan sonra tarafınıza sms takip numarası iletilir. Takip numaranız ile anasayfamızda bulunan kargo linkine tıklayarak sürecinizi kontrol edebilirsiniz.

Neden XPARFUMCLUB

Türkiye'nin parfüm markası ve ünlülerin de tercih noktası olan firmamız, 2013 yılında toptan parfüm ithalatı ile faaliyete başlamıştır. İstanbul’da satış ofisi, kargolama deposu ve çağrı merkezi bulunan şirketimiz, e-ticaret kozmetik sektörünün seçkin firmaları arasındadır.

SİZİ NEDEN TERCİH ETMELİYİZ?

10.Yıl'da 250 bin kayıtlı portföyüne her gün memnun olmaları için bütün imkanlarını zorlayan, sorunları anında önemseyip iletişimi çok kolay olan, hediyesini-jestini-değişimini yapan, kargoları teslim edilene kadar süreci takip eden ve güzel yorumlarla her zaman övgüye layık görülen eşsiz bir firma olduğumuzu düşünmekteyiz.

Bizim için en önemli değerin; müşteriye verilen güven, söz ve gösterilen özen olduğunu hiçbir zaman unutmadık.

Xparfumclub ; Dubai'den ithal edilen jelatinli ve ithalatçı etiketli en iyi muadil parfümlerin satış hizmetini sunmaktadır. Kalıcılık-Memnuniyet %99 seviyedir. 
(Dubai ürünleri nedir? Detaylı bilgi için tıklayınız)

Bünyemizde satılan parfümler kayıt altında olmakla birlikte, 'BATCH' kodlu ve güncel tarihlidir.

Piyasada satılan 'Orijinal' adı altında 200₺ fiyatlı kokmayan sahte ürünlerle mukayese edilemez.'' Ürünlerimiz üst düzey versiyon ürünlerdir.

Her gün sayısız insanın tercih edip satın aldığı ve memnun kaldığı bu ürünlerde, koşulsuz değişim hakkınız mevcuttur.

Xparfumclub ; 14 gün sözleşme şartlarıyla kolay iade formunu okumaktasınız. 

Online satış ve satış sonrası hizmeti, önce kalite prensibi ile yürüttüğümüz bu sektörde; www.xparfumclub.comdünyaca ünlü kokuları sizlerle buluşturmaktadır