NİŞ PARFÜM NEDİR -
NİŞ PARFÜM NEDİR

NİŞ PARFÜM NEDİR

Niş Parfüm Nedir?

Gün geçtikçe artan parfüm çeşitleri ve parfüm sektörünün hızla tüketilir ürünler çıkarması, özel koku severler için parfüm üreticilerinin sadece sınırlı sayıda ve özel aromaların bulunduğu parfümler üretmesine neden olmaktadır. Niş parfüm adı verilen bu özel kokulu ve sınırlı sayıda üretilen parfümler, diğer parfümlerde olduğu gibi her yerde karşınıza çıkmazlar. Xparfumclub, bu değerli kokuların hizmetini veren bir parfümeri olmakla birlikte aradığınız size özel niş parfüm kokusunu bulabileceğiniz nadir merkezlerden biri olmaktadır.

Niş Parfüm Nasıl Yapılır?

Niş parfüm üretim süreci diğer parfüm çeşitlerinin üretimi ile benzerlik göstermekte olup niş parfümü diğer parfüm çeşitlerinden ayıran en temel nokta uzun süreli çalışma sonucu ortaya çıkarılmasıdır. Bu özelliği sayesinde taklit edilerek muadillerinin üretilmesi mümkün olmayan niş parfüm çeşitleri, koleksiyon ürünleridir.

En kaliteli malzeme ve üretim materyalleri kullanılarak ortaya çıkarılan niş parfüm sürecinde çok özel ve değerli aromaları kullanılmaktadır. Bu özel aromaları da her yerde bulmak mümkün olmamakla birlikte kullanıcısına kendisini özel hissetmesi için uzun süreli çalışmalar sonucunda tasarlanmaktadır.

Niş Parfüm Özellikleri Nelerdir?

Sınırlı sayıda ve belirli bir tüketici kitlesi için üretilen özel aromalı niş parfümler, bazı özellikleri ile diğer parfümlerden ayrılmaktadır. Niş parfümlerin en önemli özellikleri şu şekildedir;

-          Niş parfümler daha önce de belirttiğimiz gibi belirli bir kitle için üretilmiş özel kokulardır.

-          Üretim süreci aylar hatta yıllar almak ile birlikte sanat eseri değeri taşımaktadırlar.

-          Niş parfüm üreticileri tıpkı bir sanatkar gibi niş parfüm çeşidini doğru aramo ve esanslar ile oluşturmak için çalışır.

-          Niş parfüm üreticileri kendi imzasını taşıyan parfümler üretirler.

-          Niş parfüm ürünleri kokuları her yerde bulunamayacak özel aroma ve esanslı kokulardır bu nedenle de çok değerlidir.

-          Niş parfümleri her parfümeride bulmak mümkün değildir. Bu nedenle Xprfümclub’te aradığınız niş parfümü bulabilmeniz sizin için çok kolay olacaktır.

-          Niş parfüm satın alırken yaratıcısının imzasını taşıdığınızı hisseebilirsiniz.

-          Niş parfüm zamansız olmakla birlikte modern ve eşsiz kokulardır.

-          Niş parfüm içeriğindeki özler ve uzun çalışmalar sonucu ortaya koyulduğu için diğer parfümlere kıyasla pahalı ürünlerdir.

NİŞ PARFÜMLER İÇİN TIKLAYINIZ

Yayın Tarihi 2022-02-03 Yazar utku zengin Öne Çıkan Kokular 1 2972
Tag: edp, edt, parfum, , niş, niche, lux

1 Comment

  • promoBip

    promoBip 2022-10-26 Reply

    Here indeed buffoonery, what that

Leave a CommentLeave a Reply

Blog Kategorileri

Latest Comments

Blog Ara

Son Gezilen Ürünler

Ürün bulunamadı.